Ťahač Multi-Mover XL50

Kód: 208
€6 950 €8 340 vrátane DPH
Na dotaz (1 ks)

Hmotnosť: 200 - 400 kg

Dĺžka: 165 cm

Šírka: 70 lebo 80 cm

Výška: 103 cm

Pre bremená do: 5.000 kg

 

Dodávané s 2 batériami, externým nabíjačom a guľovým čapom pre pripojenie. 

CENA ZAKLADNEJ VERZIE - PRE PRESNÚ PONUKU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi-Mover XL50 je elektrický ťahač, ktorý dokáže premiestniť čokoľvek na kolesách do hmotnosti 5000 kg s ťažnou silou 2800 newtonov.

Rad XL má niekoľko na výber mnoho rôznych typov závesov, rôzne pneumatiky a k dispozícii sú 3 veľmi výkonné a spoľahlivé motory.

Tento Multi-Mover je možné nasadiť aj na tvrdých povrchoch na tvrdých svahoch a na mäkkých povrchoch. Všetky naše elektrické ručné ťahače sú prakticky bezúdržbové a môžete ich nechať vonku aj v daždi a snehu.

Model XL50 je k dispozícii od 200 kg vlastnej hmotnosti až do 400 kg, čo je dostatočná protiváha na ťahanie a brzdenie, do kopca aj z kopca. Verziu XL50 nájdete na letiskách a základniach pri manipulácii s lietadlami a vrtuľníkmi. Jeho schopnosti využívajú majitelia väčších lodí pri ťahaní prívesov v prístavoch a lodeniciach. Mnohé požičovne obytných alebo nákladných prívesov využívajú model XL50 pre jeho manévrovateľnosť a bezpečnú manipuláciu v stiesnených priestoroch a na nespevnených povrchoch.

Ak si nie ste istí, či je XL50 pre vás tou správnou voľbou, vyskúšajte ho. Stačí zavolať a dohodnúť si podrobnosti o bezplatnom teste ťahača Multi-Mover XL50.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: