Ťahač Multi-Mover XL35

Kód: 207
€5 950 €7 140 vrátane DPH
Na dotaz (1 ks)

Hmotnosť: 150 - 380 kg

Dĺžka: 165 cm

Šírka: 70 lebo 80 cm

Výška: 103 cm

Pre bremená do: 3.500 kg

 

Dodávané s 2 batériami, externým nabíjačom a guľovým čapom pre pripojenie. 

CENA ZAKLADNEJ VERZIE - PRE PRESNÚ PONUKU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi-Mover XL35 je elektrický ťahač pre manipuláciu s nákladom na kolesách do hmotnosti 3500 Kg. Séria XL má niekoľko typov ovládania a je k dispozícii s tromi veľmi výkonnými a spoľahlivými motormi.

Tento Multi-Mover možno nasadiť na tvrdých aj mäkkých povrchoch. Vyznačuje sa vynikajúcou priľnavosťou kolies k zemi. Tento ručne vedený manipulátor môžete použiť v továrni, na letiskách alebo na mnohých iných miestach, kde vám uľahčí ťahanie alebo tlačenie ťažkých nákladov. Môžete napríklad ľahko manévrovať a jazdiť do kopca s kontajnermi na odpad.

Tento typ je najľahší zo všetkých modelov XL, ale so všetkými funkciami, na ktoré si môžete spomenúť.

Tento model je k dispozícii od pohotovostnej hmotnosti 150 kg do 380 kg, čo je dostatočná hmotnosť na ťahanie aj zastavenie nákladu.

Multi-Mover XL35 je skvelým pomocníkom pri manipulácii s karavanmi a prívesmi a v prístavoch pri ťahaní vlekov s člnmi. Rovnako dobre sa hodí do výrobných závodov, kde je potrebné prepravovať ťažké formy k lisom.

Ťahač XL35 má širokú škálu príslušenstva, ktoré vyhovie každému používateľovi. Množstvo hákov a prídavných zariadení zabezpečuje spoľahlivé pripojenie akéhokoľvek typu nákladu, vozíka, prívesu, karavanu, ťažného zariadenia alebo iného nákladu.

Ak si nie ste istí, či je traktor XL35 pre vás tou správnou voľbou, vyskúšajte ho. Stačí zavolať a dohodnúť si podrobnosti o bezplatnom teste ťahača Multi-Mover XL35.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: