O nás

Intralogistika - to nás baví a to je to, čo robíme!

Sme partia ľudí, ktorých profesionálne kroky priviedli k spoločnej téme logistiky a všetkého okolo nej. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami pomáhame našim partnerom a klientom riešiť starosti spojené s ich logistikou, skladovaním a všetkým, čo s tým súvisí. Prinášame vlastný pohľad a riešenia, ktoré otvárajú nové možnosti.
Vykonávame analýzy a logistické audity, navrhujeme optimalizáciu procesov a celé sklady na kľúč. Dodávame skladové zariadenia, ako sú regálové systémy, dopravníky alebo softvér na riadenie skladov (WMS). Zabezpečujeme integráciu čiastkových systémov do funkčných logistických celkov:

  • manipulátory do 80 ton
  • vertikálne sklady
  • posuvné regály
  • softvérové riešenia
  • šetríme vám peniaze v logistike

Naším cieľom je zjednodušiť, zefektívniť, zlacniť a zefektívniť logistiku. Môžeme byť pre vás užitočným partnerom aj pri riešení vašich logistických výziev.

A nielen to!

V našom portfóliu nájdete množstvo obľúbených a vyhľadávaných, bezpečnostných systémov a prvkov pre sklady, pracovníkov a manipulačnú techniku. Od pasívnych ochranných prvkov na vysokozdvižných vozíkoch alebo bezpečnostných kamier s umelou inteligenciou, cez plastovú ochranu s tvarovou pamäťou až po šikovných pomocníkov - ručne vedené ťahače a manipulátory Multi-Mover.

Dovoľte nám zlepšiť aj vašu logistiku.

Jirka kruh 

Jiří Ovený - majiteľ, jednateľ firmy Intralog Services s.r.o.