SIS SafeView AI

Kód: 229
ZADARMOZADARMO
SIS SafeViewAI kit
€1 535,50 €1 842,60 vrátane DPH €1 535,50 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Aktívny antikolizný systém pre vysokozdvižné vozíky využívajúci kameru s čipom AI

Detailné informácie

Podrobný popis

SafeViewAI používa technológiu hlbokého učenia (technológia inšpirovaná fungovaním ľudského mozgu, ktorej cieľom je naučiť počítače učiť sa z neštruktúrovaných alebo neoznačených údajov) na detekciu a rozpoznávanie chodcov a/alebo vysokozdvižných vozíkov v okolí hostiteľského vozíka. Kamery môžu byť nainštalované na zadnej strane vozidla, ako aj na prednej a bočných stranách, čo umožňuje indikovať možné riziko kolízie.

Je možné implementovať aj aktívne funkcie, ktoré spomalia vozík až do úplného zastavenia (vyžaduje technické overenie podla typu vozíka).

SafeViewAI ponúka širokú škálu prispôsobiteľných parametrov prístupných prostredníctvom webovej aplikácie, aby sa zabezpečila maximálna prispôsobiteľnosť akémukoľvek prostrediu a/alebo potrebám aplikácie a maximálne zjednodušilo používanie.

Oblasť detekcie je rozdelená na 3 odlišné zóny (bez varovania, varovanie, alarm), ktoré sú úplne konfigurovateľné z hľadiska tvaru, vzdialenosti aj logiky zásahu na vozíku.  

SafeViewAI poskytuje modulárnu architektúru: vďaka možnosti pripojiť až 4 kamery a viacerým a moderným zobrazovacím funkciám, ktoré poskytuje monitor, sa prispôsobuje najrôznejším potrebám aplikácií. Táto funkcia tiež umožňuje rozšíriť systém jednoduchým a priamym spôsobom. 

Kamera kombinuje kompaktné rozmery a priemyselnú odolnosť voči poveternostným vplyvom a aplikáciám.
Široký pozorovací uhol a vysoký stupeň rozlíšenia ju radia na špičku riešení na trhu.

 

Monitor vďaka svojmu rozlíšeniu, jasu, kontrastu a pozorovaciemu uhlu ponúka vizuálny zážitok na vysokej úrovni. Kovová konštrukcia tela a vysoký stupeň krytia IP maximalizujú spoľahlivosť vo všetkých podmienkach.

Montážna sada obsahuje všetky zväzky, tiež modulárne a kombinovateľné. Konštrukcia s lisovanými vodotesnými kruhovými konektormi zaručuje maximálne jednoduchú inštaláciu a dlhodobú spoľahlivosť v priebehu času, a to aj v náročných podmienkach.

 

Základná súprava protikolízneho systému pre jeden vozík.

Obsah balenia:

1x AI kamera

1x 7" monitor

1x inštalačný materiál

Dodatočné parametre

Kategória: Antikolízne systémy pre VZV
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: