Bezpochyby jednou z kľúčových tém dneška je bezpečnosť. Taktiež v skladoch a logistike je stále dôležitejšie zaistiť čo najlepšie bezpečnosť prevádzky, manipulačnej techniky a pracovníkov. Preto sa touto témou zaoberáme a v našej ponuke nájdete bezpečnostné antikolízne systémy pre manipulačnú techniku s názvom (SIS – Safety Improvement Systém), od významného európskeho výrobcu – spoločnosti CyPAG.

SIS je inovatívny systém vytvorený špeciálne pre použitie v priemyselnej logistike. Dokáže účinne zabrániť kolíziám medzi vozíkom a chodcom pomocou patentovanej ultrazvukovej technológie, ktorá pri detekcii chodca za vozíkom automaticky spomalí, či zastaví pohyb vozíka.

SIS je vďaka unikátnemu patentovanému čidlu, momentálne najpresnejší a najlepší antikolízny systém na trhu.

bezpecnostne systemy 01s

  • Vysoká spoľahlivosť a presnosť
  • Jednoduchá obslužnosť a inštalácia
  • Automatické spomalenie či zastavenie vozíka
  • Zvýšenie bezpečnosti prevádzky
  • Univerzálne využitie (vysokozdvižné vozíky, zdvíhacie plošiny atď.)

 

SIS môže byť inštalovaný na akýkoľvek typ priemyslového vozidla. Najvhodnejšie je jeho využitie pre vysokozdvižné vozíky, zdvíhacie plošiny apod.

 

Systém CYGUARD rozpozná približujúce sa vozidlá vďaka mikrovlnnému radarovému modulu.

Monitor a kamera pre viackanálové zobrazenie vhodné pre širokú škálu priemyselných vozidiel.

Ak do križovatky prichádza VZV, zopne sa LED projektor na podlahu a rozsvieti sa majáčik na strane, odkiaľ prichádza VZV.

Máte akúkoľvek otázku? Máte starosti s logistikou alebo skladom? Kontaktujte nás a dohodnite si nezáväznú návštevu a konzultáciu zdarma.


„Sme jedinou firmou na slovenskom trhu, ktorá poskytuje komplexné riešenia v logistike na kľúč – u nás nájdete všetko od know-how, cez dodávku technológií pre logistiku až po outsourcing celých skladov. Dodáme jedinečné riešenie, prispôsobené Vašim potrebám.“