Bezpochyby jednou z kľúčových tém dneška je bezpečnosť. Taktiež v skladoch a logistike je stále dôležitejšie zaistiť čo najlepšie bezpečnosť prevádzky, manipulačnej techniky a pracovníkov. Preto sa touto témou zaoberáme a v našej ponuke nájdete bezpečnostné antikolízne systémy pre manipulačnú techniku s názvom (SIS – Safety Improvement Systém), od významného európskeho výrobcu – spoločnosti CyPAG.

SIS je inovatívny systém vytvorený špeciálne pre použitie v priemyselnej logistike. Dokáže účinne zabrániť kolíziám medzi vozíkom a chodcom pomocou patentovanej ultrazvukovej technológie, ktorá pri detekcii chodca za vozíkom automaticky spomalí, či zastaví pohyb vozíka.

SIS je vďaka unikátnemu patentovanému čidlu, momentálne najpresnejší a najlepší antikolízny systém na trhu.

bezpecnostne systemy 01s

  • Vysoká spoľahlivosť a presnosť
  • Jednoduchá obslužnosť a inštalácia
  • Automatické spomalenie či zastavenie vozíka
  • Zvýšenie bezpečnosti prevádzky
  • Univerzálne využitie (vysokozdvižné vozíky, zdvíhacie plošiny atď.)

 

SIS môže byť inštalovaný na akýkoľvek typ priemyslového vozidla. Najvhodnejšie je jeho využitie pre vysokozdvižné vozíky, zdvíhacie plošiny apod.

 

Monitor a kamera pre viackanálové zobrazenie vhodné pre širokú škálu priemyselných vozidiel.

Systém CYGUARD rozpozná približujúce sa vozidlá vďaka mikrovlnnému radarovému modulu.

Do you have any questions? Are you worried about logistics or stock? Contact us and arrange a free visit and consultation free of charge.


„We are the only company in the Slovak market that provides comprehensive turnkey logistics solutions - you can find everything from know-how, logistics technology to outsourcing entire warehouses. We deliver a unique solution tailored to your needs.“